گارانتی (معتبر) تعمیر یخچال

هزینه تعمیر یخچال

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید هزینه تعمیر یخچال ( هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ) را به وضوح مشاهده کنید. البته میتونید موقع تماس و صحبت با همکارانمون هزینه رو بپرسید!!! و در صورت تمایل ما هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین (تعمیر یخچال) به محل شما انجام خواهیم داد.

گارانتی (معتبر) تعمیر یخچال

شاید برای شما عجیب باشد!!! آیا کسی می تواند تعمیر یخچال را تضمین کند؟ بله همینطوره!! خدمات تعمیرات لوازم خانگی 24 دارای یک سال گارانتی می باشد. هنگامی که یک یخچال توسط تکنسین های مجموعه ما تعمیر می شود، خیالتان راحت باشد زیرا ما به کار خود اطمینان داریم، به همین دلیل تعمیر یخچال را برای شما تضمین می کنیم تا مطمئن شوید.

تعمیر یخچال [انواع یخچال]

خوب است بدانید که ما تعمیرات انواع یخچال را انجام می دهیم. یخچال ها دارای مدل های مختلفی هستند از جمله: یخچال خانگی، فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال صنعتی، یخچال باکسی، یخچال ایستاده، یخچال یخ ساز و …. خدمات تعمیر لوازم خانگی 24 شامل تمامی این موارد می باشد. اگر هر یک از این انواع را دارید آیا یخچال دارید و یخچال شما نیاز به تعمیر دارد ما آماده هستیم تا مشکل شما را سریع و با کیفیت حل کنیم.

اگر به اطلاعاتی در مورد یخچال و تعمیر یخچال نیاز دارید، در قسمت پایین سعی کردیم شما را با قسمت های فنی یخچال آشنا کنیم.

تعمیرات لوازم خانگی 24 با بیش از نیم قرن تجربه و سابقه درخشان در زمینه تعمیرات یخچال دارای مرکز تعمیرات یخچال ایرانی شامل: امرسان، اسنوا، برفاب، یخساران، الکتروسان، الکترواستیل، سیلوان، پارس، پاکشوما می باشد. فیلر تهران سبحان ارج هیمالیا مفتخریم که با شعب مختلف در سراسر تهران و کادری مجرب، آموزش دیده و آموزش دیده در زمینه تعمیر یخچال با شفافیت قیمت در خدمت شما هستیم.

حمایت از کالای ایرانی و جلب رضایت شما عزیزان تعمیر یخچال در محل افتخار ماست

نکات مهم در مورد یخچال

هنگام خرید به برچسب مصرف انرژی توجه کنید. یخچالی را انتخاب کنید که مصرف انرژی کمتری داشته باشد و توان مصرفی هر دستگاه الکتریکی در صفحه مشخصات فنی آن حک شده باشد. (برای اطلاعات بیشتر به منوی راهنمای خرید یخچال مراجعه کنید)

یخچال از اجزای مکانیکی (کمپرسور، کندانسور، فیلتر خشک کن، اواپراتور، لوله مویین) و قطعات الکتریکی (موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت، اضافه بار) تشکیل شده است.

هنگام استفاده از یخچال حتما از محافظ برق استفاده کنید.

برای راه اندازی یخچال، پس از اتصال آن به برق، ترموستات را روی مقدار متوسط ​​(مثلا عدد 4) قرار دهید و اجازه دهید یخچال به مدت حداقل 3 ساعت خالی و بسته شود تا دما به حد لازم برسد.

در یخچال هایی که یخ زدگی دارند باید سریعاً یخ زدایی شوند در غیر این صورت به مرور زمان سرمایش کاهش می یابد.

هرگز سعی نکنید یخ را با ابزار تیز بردارید زیرا اواپراتور از آلومینیوم ساخته شده و گاز یخچال به راحتی خارج می شود.

قرار دادن یخچال یا فریزر در مجاورت منابع و وسایل مولد حرارت مانند اجاق گاز، آبگرمکن، بخاری و همچنین نور مستقیم خورشید باعث افزایش مصرف انرژی آن می شود.

در اطراف یخچال باید حداقل 2 سانتی متر فضا وجود داشته باشد، فضای پشت یخچال و فریزر باید حداقل 20 سانتی متر برای گردش هوا باز باشد و لوله های پشت یخچال و فریزر حداقل سالی دو بار گردگیری شود. خواهد بود، از لاستیک های درب بازدید کنید تا آسیب نبینند زیرا گرما را جذب کرده و سرما را کاهش می دهند.

از قرار دادن غذای داغ در یخچال و بدون درپوش مخصوصا مایعات خودداری کنید.

برای تمیز کردن یخچال فریزر حتما آن را از برق بکشید و در عین حال یخچال فریزر را حداقل دو ساعت پس از جابجایی به برق وصل کنید.

وقتی برای مدت کوتاهی از خانه خارج می شوید یا به مسافرت می روید، یخچال را تنظیم کنید

قبل از هر اقدامی برای تعمیر، لازم است مراحل مختلف تعمیر یخچال را برنامه ریزی و طراحی کرد، قطعات تعویض شده و ابزار لازم در دسترس باشد، برای رسیدن به نتیجه مطلوب، ابتدا باید عیوب سیستم جستجو شود. البته برای مقابله با مشکلات به وجود آمده لازم است مهندسان اطلاعات کافی از محصول داشته باشند و ابزار لازم را در اختیار داشته باشند. در این مرحله نمی توانید جزئیات مشکل را درک کنید، اما می توانید ماهیت آن را تشخیص دهید.

ابزارهای زیر برای دانستن معایب سیستم ضروری است.

1: لامپ تست 2: فشار سنج و شیرهای سرویس 3: وات متر 4: ولت متر 5: اهم متر 6: آمپر متر

یادداشت

قبل از شروع کار تعمیر باید یک بررسی دقیق انجام شود و قبل از اطمینان از معیوب بودن کمپرسور هرگز از سیستم جدا نشود.

با توجه به گران بودن تعمیرات یخچال، تست کمپرسور قدیمی بسیار مثبت و مقرون به صرفه خواهد بود.

درب یخچال باید به گونه ای باشد که اگر 90 درجه باز کنید به آرامی بسته شود.

با مشاهده دقیق رنگ روغن کمپرسور می توانید از کیفیت آن مطلع شوید (در صورت تیره بودن روغن کمپرسور بهتر است کمپرسور را تعویض کنید.

تخلیه سیستم از مبرد قبلی به منظور تعمیر باید در مکانی انجام شود که هوای آزاد جریان داشته باشد و دور از آتش باشد.

هنگام برش لوله مویرگی باید مراقب بود که از تغییر شکل و برش ناهموار جلوگیری شود.

به عنوان یک قانون کلی، باید به خاطر داشت که سیستم محتوای مبرد نباید به هیچ وجه گرم یا جوش داده شود.

در صورت نیاز به تعویض کمپرسور، بهتر است لوله های مکش و تخلیه را از خارج از محل اتصال اصلی کمپرسور جدا کنید و در صورت کارکرد کمپرسور، لوله سرویس از اتصال اصلی کمپرسور جدا شود. همچنین می توانید از خدمات تعمیرات لوازم خانگی ایرانیان سرویس استفاده کنید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *